Іванофранківці на концерті «Піккардійської Терції» слухали пісню, стоячи

16 грудня в облмуздрамтеатрі вокальна формація «Піккардійська терція» презентувала нову програму «Лети…». Захід відбувся в рамках всеукраїнського гастрольного туру.

tertsiya

Це нова програма, з якою чоловічий секстет концертує тільки цієї осені та зими. І саме ця програма невдовзі стане основою їхнього нового, уже п’ятнадцятого за рахунком, альбому, який так і називатиметься – «Лети…» та вийде напередодні 25-річчя «Терції».

Під час концерту вокалісти також потішили публіку давніми улюбленими композиціями як-от «Старенький трамвай», «Жовті стрічки» та ін. Ритм одразу підхопили слухачі й співали разом із артистами.

А народну лемківську пісню «Пливе кача по тисині…», яка стала гімном Майдану, ввесь зал слухав, стоячи.

Поважний ювілей – 25 років – «Піккардійська Терція» відзначатиме восени 2017-го року. До круглої дати чоловічий секстет почав готуватися вже зараз. Крім нового альбому, вокальна формація готує своїм прихильникам ще багато творчих сюрпризів. Так, «піккардійці» почали викладати на власному YouTube-каналі раритетні відео:https://www.youtube.com/watch?v=UO53UV31V-k (перша частина концерту «Терції» «Сад ангельських пісень», який відбувся у Львівській опері 1997-го року).

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!