На Бурштинській ТЕС призначили нового керівника

Відтепер Бурштинською ТЕС керуватиме Олег Івахів – головний інженер станції.

Колишній очільник Денис Шмигаль відсьогодні – голова Івано-Франківської обласної адміністрації. Під час призначення новимий голова ОДА попередив, що чиновникам треба забути про корупцію.Також Денис Шмигаль пообіцяв мешканцям Калущини, що зруйнований міст, який з’єднює два села, буде відновлено.

На ТЕС обіцяють вектор розвитку станції не змінювати – надалі працювати заради енергонезалежності країни та розвитку регіону, інформує пресслужба Бурштинської ТЕС.

«Ми працюємо на користь людей. Аби у них було світло і тепло. Нашим пріоритетом залишиться забезпечення стабільної та безперебійної роботи ТЕС в нових умовах енергоринку та підтримка важливих для громади проектів», – прокоментував в.о. директора Олег Івахів.

За два роки директорства Дениса Шмигаля, Бурштинська ТЕС стала справжнім партнером громади – у  місті відновили комбінат спортивних споруд, створили центри громадської активності та адміністративних послуг, реабілітаційний центр «Довір’я». На самій станції реконструювали один із 12 енергоблоків, ще 4 капітально відремонтували.

«Це були два найскладніших, але і найцікавіших роки мого професійного досвіду. Пишаюся тим, що відповідав за таке потужне підприємство, як Бурштинська ТЕС, за те, щоб три мільйони людей були зі світлом і теплом. Ми зробили чимало. Попереду нові виклики і можливості для ДТЕК Бурштинська ТЕС»,  – сказав ексдиректор станції та новопризначений голова ОДА  Денис Шмигаль.

На Бурштинській ТЕС 1900 працівників. Станція посідає топове місце в наповненні бюджету Івано-Франківської області.

ДТЕК Бурштинська ТЕС – одна із найпотужніших електростанцій в Україні, її виробнича потужність складає  2351 МВт. ТЕС забезпечує світлом 3 млн осіб із Закарпатської та частково Івано-Франківської та Львівської областей. Станція виробляє 64% електроенергії на потреби України, решту – 36% – експортує в Словаччину, Угорщину та Румунію. За підсумками 2018 року ДТЕК Бурштинська ТЕС увійшла в ТОП-3 платників податків регіону. Крім того, станція є соціальним партнером міста Бурштин і  компанія систематично інвестує соціальний розвиток  міста. Традиційно це проекти з енергоефективності, медицини, розвитку бізнес-середовища та підвищення активності громади.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!