У Калуші закуплять літератури на 60 тисяч гривень

У Калуші вдруге відбувся книжковий ярмарок, на який з’їхалися автори та видавці з Києва, Львова, Чернівців, Тернополя та Івано-Франківська.

Впродовж усього недільного дня у виставковій залі можна було обрати книгу на будь-який смак та поспілкуватися з відомими письменниками. У центральній бібліотеці тим часом тривали презентації книг майже двох десятків авторів, які щедро ділилися своїми думками та не менш щедро здавали автографи.

Книжковий ярмарок у Калуші відбувся вже вдруге. Торік проект, організований до Всеукраїнського дня бібліотек, дуже добре стартував, тож, цьогоріч вирішили продовжити, інформують Вікна.

Директор Калуської централізованої бібліотечної системи Наталія Воробець зазначає, що місто вже замовило книжкових новинок на 60 тисяч гривень:

«Ми цього року мали більше часу на рекламу, анонсували ярмарок на всіх можливих ресурсах, тому, як організатори, зробили все для того, щоб залучити якомога більшу кількість людей. Ті ж, хто з певних причин не зміг потрапити на презентації та купити найновіші книги, зможуть їх все ж почитати. Ми вже замовили літературних новинок на 60 тисяч гривень. Усі книги, представлені на ярмарку, будуть у фондах бібліотеки. Тож, запрошуємо до цікавого читання».

Нагадаємо, У Франківську розпочався літературний фестиваль «Покрова»

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!