Калушани більше не платитимуть благодійні внески у районній лікарні

Днями відбулося пленарне засідання 9 сесії Калуської районної ради. У роботі сесії взяли участь голова РДА Наталія Бабій, заступник голови райдержадміністрації Сергій Дудинець, керівник апарату РДА Олена Романишин, депутат обласної ради Михайло Якимчук, голова Верхнянської ОТГ Микола Філіпович, сільські голови, начальники управлінь і відділів РДА, керівники установ та організацій району, журналісти місцевих мас-медіа.

На засіданні сесії депутати прийняли Програму розвитку малого і середнього підприємництва, програму з розвитку футболу та ряд соціальних програм, інформує прес-служба Калуської РДА.

Основну увагу депутати районної ради зосередили на питанні внесення змін та доповнень в районний бюджет. Депутати районної ради передали міському бюджету медичну субвенцію у розмірі близько 8,2 млн грн на фінансування Калуської ЦРЛ. Також, згідно угоди, яку зобов’язувалися виконувати влада району, міста та керівництво ЦРЛ, після передачі медичної субвенції мешканці Калуського району не платитимуть благодійні внески у ЦРЛ.

Читайте також: жінка, яка збирала на кладовищі у Калуші черепи, заявила, що мала звільнити людей.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!