Калушани просять обмежити рух транспорту в житлові зони

Про це йдеться у тексті електронної петиції, яку було зареєстровано сьогодні на сайті Калуської міської ради.

Автор петиції Руслан Бойкович просить владу міста обмежити рух транспорту в житлові зони з заїздом з вулиць Хіміків та Ринкова, інформують ”Вікна”.

Він розповідає, що тротуари, дитячі майданчики та газони постійно загромаджені транспортом. Автомобілі рухаються тротуарами, створюючи небезпеку здоров’ю людей, зокрема, дітей. Винищуються зелені насадження та трав’яний покрив, перетворюючи газони в глиняне місиво.

Калушанин пропонує про такі правопорушення ззразу ж повідомляти у поліцію.

”ПРОПОНУЮ вказати на постійні порушення із зверненням у відділ поліції, а також у відповідні структури для: 1) відновлення дії знаку 3.35 «Стоянку заборонено» ПДР, встановленого поряд з будинком №2 по вул. Хіміків: знак встановлено, але водії його “не бачать”; 2) відновлення дорожнього знаку 3.35 «Стоянку заборонено» ПДР на заїзді до будинку №2 по вул. Хіміків (дозволити стоянку транспорту мешканцям будинків, прилеглих до даної житлової зони, як це було раніше, та тимчасову стоянку для транспорту комерційних установ (магазинів); 3) встановити аналогічні знаки згідно ДСТУ 4100-2014 на заїздах: до будинків №4 (та №6), №8 (та №12, №14, №16), № 18 по вул. Хіміків, в житлову зону до будинків по вул. Малицька, Драгоманова (зі сторони базару). Подбаймо про безпеку людей! Прошу підтримати”, — йдеться у тексті петиції.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!