Калушанин виборов бронзу на чемпіонаті України з класичних шахів

• Калушанин Валентин Прокоф’єв став бронзовим призером фіналу чемпіонату України 2020 року з класичних шахів серед юнаків віком до 14-ти років.

З 21 до 31 січня в місті Дніпро тривали фінальні турніри чемпіонатів України 2020 року з класичних шахів серед юнаків і дівчат віком до 14-ти років, інформують “Вікна”.

12 юнаків і 12 дівчат грали за коловими системами в 11 турів. Контроль часу становив 90 хвилин на перші 40 ходів кожному гравцеві, 30 хвилин до закінчення гри і 30 секунд на кожен хід, починаючи з першого.

У турнірі юнаків змагалися талановиті шахісти з Волинської, Донецької, Миколаївської, Закарпатської, Львівської, Одеської, Івано-Франківської областей, міста Києва та господарі турніру — дніпряни.

Нашу область у фіналі чемпіонату України гідно представили калушанин Валентин Прокоф’єв і вихованець Івано-Франківської ДЮСШ №3 Ігор Нагорний.

• Набравши 7 очок із 11-ти можливих, Валентин Прокоф’єв (тренер — Всеволод Ритенко) виборов бронзову медаль. А вихованець Івано-Франківської ДЮСШ №3 Ігор Нагорний (тренер — Ігор Кобилянський) набрав 6 очок і посів четверте місце.

До теми: у Франківську нагородили спортсменку, яка виборола бронзу на чемпіонаті світу з більярдного спорту