Калушанина визнали найкращим легкоатлетом України-2018

Федерація легкої атлетики України традиційно щороку визначає найкращих легкоатлетів у різних вікових категоріях, тренера і команду. 2018 рік не став винятком.

Під час голосування за найкращих легкоатлетів як місяця, так і року враховуються голоси експертів (Ради ФЛАУ), ЗМІ і вболівальників. Кожна з цих категорій рахується як третина всіх голосів, “Нафтохімік Калуш”.

Приємно відзначити, що за підсумками 2018 року найкращим легкоатлетом України визнано нашого земляка, уродженця села Верхня, вихованця ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради Мар’яна Закальницького. В 2018 році він став чемпіоном Європи зі спортивної ходьби на 50 км (3:46.32 год, Берлін); на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби в Тайцані виграв срібло у командному заліку і посів четверте місце в індивідуальному (3:44.59 год – восьмий результат у світовому і четвертий у європейському топ-листах сезону).

Крім визнання особистих заслуг скорохода, Мар’яна Закальницького відзначено в ще одній легкоатлетичній номінації за підсумками 2018 року. Найкращою командою України-2018 визнано чоловічу команду України зі спортивної ходьби на 50 км, яка в Тайцані посіла друге місце на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби. Командне «срібло» чемпіонату світу разом з Мар’яном Закальницьким здобули скороходи Іван Банзерук, Валерій Літанюк, Андрій Гречковський та Ігор Сахарук.

Нагадаємо, Футболісти «Прикарпаття» записали різдвяне відеопривітання для вболівальників

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!