Калуські спортсмени з вадами слуху привезли з чемпіонату України 13 медалей

• Упродовж п’яти днів у Чернівецькій області тривав чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед спортсменів з вадами слуху.

В цих змаганнях взяли участь учні Калуської СЗОШ інтернат І-ІІІ ступенів №1, які є вихованцями обласної дитячо-юнацької школи інвалідів (тренер вищої категорії — Микола Коченюк).

t7u11xbtg1w__large

Спортсмени привезли з чемпіонату України 13 медалей: 5 золотих, 4 срібних і 4 бронзових. Учасники змагалися на п’ятьох різних дистанціях: спринт, естафета мікс, середня, довга і естафета, розповіла “Вікнам” Яна Строчук.

Переможцями та призерами стало шестеро спортсменів. Найкраще виступив Назар Левицький, завоювавши три медалі в особистому заліку і дві — в естафеті. Він є кандидатом в майстри спорту і дуже перспективним спортсменом.

Також непоганий результат показала 15-літня Тетяна Яремчук. У групі Ж-18 на довгій дистанції вона посіла четверте місце. В неї ще досить мало досвіду, але в майбутньому Тетяна має шанс боротися за перемогу.

Орієнтувальники нашої області показали також добрі результати на міксовій, двох та трьохетапній естафетах. У групі 18 в міксовій естафеті перемогли Назар Левицький і Рубан Юлія, а друге місце посіли Валентин Іванків і Вадим Чуревич. На двохетапній естафеті у групі Ж-18 перемогла Юлія Рубан (Івано-Франківськ) і Єлизавета Боднар (Полтава), а у Ч-18 — Назар Левицький і Павло Павлюк. Третє місце у групі Ч-18 посіли Валентин Іванків і Вадим Чуревич.

• Гарний результат показав на трьохетапній естафеті Володимир Федосеєнко, кандидат у майстри спорту України. Він і хлопці з Харківської та Полтавської областей посіли третє місцеу групі Ч-21Е. В минулому році Володимир був учасникому Чемпіонату Європи серед юніорів який відбувся в Чеській Республіці, де став переможцем і призером. Цього року він вперше виступав у дорослій групі і це була перевірка, чи зможе він конкурувати зі спортсменами, які є майстрами спорту. Володимир довів свому тренеру і всім, що гідний представляти Україну на міжнародному рівні. Володимир Федосеєнко внаполегливо тренується, а також виступає на різних змаганнях, в тому числі на чемпіонатах України і серед здорових, де він неодноразово здобував медалі. Цей спортсмен є кандидатом на поїздку на Дефолімпійські ігри, які відбудуться в Туреччині цього літа. Володимир зараз входить до складу дорослої збірної України. Йому лише 18 років, а він вже показує дуже високі результати.

Також добре виступила на чемпіонаті України Тетяна Матилишин, яка на міксовій естафеті разом з Федосеєнком та спортсменами з Харкова і Дніпропетровська вибороли четверте місце, програвши третьому менше хвилини.

У спортивному орієнтуванні наша область починає конкурувати з такими, як Київська та Харківська, в яких спортсмени є більш досвідченими і висококваліфікованими.

Переможці та призери Чемпіонату України були нагороджені грамотами та медалями.