Катя Бужинська охрестила двійнят

Обряд відбувся в улюбленому храмі артистки – Свято-Пантелеймонівському соборі у Феофанії.

“Місце вибрала я – мені воно дуже подобається, там я завжди почуваюся спокійно і мирно. До того ж в цьому храмі у нас є знайомий священик – отець Іоанн, саме він і проводив обряд. Хотіли як найшвидше охрестити дітей, щоб вони були під Божим захистом”, – розповіла Катерина.

У дітей Бужинської дві пари хрещених.

“Це наші найближчі друзі. Сина хрестили моя чудова подруга Таня, вона режисер, і Василь Вишиванюк, мій партнер по роботі, з яким дружимо вже понад 15 років. Він почесний консул Угорщини в Україні”, – похвалилася співачка.

 “А доньку хрестили моя подруга Олена, яка, до речі, і познайомила мене з чоловіком, і ще один дуже хороший друг з Харкова Олександр, він фермер. Жартома на хрестинах він сказав, що тепер гарантує дітям правильне харчування і екологічно чисті продукти”, – розповіла Бужинська в інтерв’ю “VIVA!”

 На хрестини Катя з Дмитро покликали, як на ціле весілля – 75 гостей.

“Випадкових гостей не було. Прийшов навіть мій творчий хрещений батько Юрій Рибчинський – він мене знає з 15-ти років”, – зауважила Катя.

Гості, звісно ж, надарували малюкам різних іграшок та прикрас.

“Напевно, штук десять срібних ложечок подарували. Золоті хрестики, а для Катюші навіть хрестик з діамантами і сережки. Подарували багато іграшок – машинок, на яких їздити можна, і конячок-качалок”, – поділилася Бужинська.

Також серед подарунків був брендовий одяг, порцеляновий посуд і навіть грамота від Папи Римського.

Shcherbakova_14(0)1 1Shcherbakova_1 DSC_0233 DSC_0334-3 DSC_0417 DSC_8686 DSC_8991(1)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!