Казкові будинки, ковзанка та фантастичні тварини: у Карпатах знімають фентезі

«Тільки диво» – це повномасштабна казкова історія про сім’ю, кохання, пригоди, різдвяні свята та фантастичних тварин. Бюджет фільму – майже 62 мільйони гривень, з яких 44 мільйони – державні гроші. Стрічку на замовлення Міністерства культури та Держкіно знімає кінокомпанія “KazkaProduction”.

Глядачі дізнаються історію юнака Северина та його сестри Аніки, які задля порятунку хворого батька долають низку випробувань та потрапляють у вир пригод. Події фільму розгортаються в переддень свята Миколая. Під дією різдвяного дива головні герої не лише долатимуть труднощі, а й  знайдуть справжнє кохання та міцну дружбу.

Зйомки тривають від грудня 2017 року. Для цього у Карпатах побудували спеціальні декорації, стилізовані під середньовічну Європу.  Деякі з них обладнані під казкові крамниці – сироварню, кондитерську, магазин із жіночими товарами тощо. У містечку є будинки мешканців, Бургомістра, шинок, вітряк, ярмарок та святково прикрашена ялинка. Спеціально для зйомок творча група також створила величезне озеро-ковзанку просто неба.

У казковому містечку знімають одну з сцен, яку глядач побачить на початку фільму. У зйомці задіяли десятки акторів та дресировану кішку Жужу, яка за сценарієм грає кота Бацо. За сюжетом дійство відбувається у малий льодовиковий період, тому знімати більшість сцен картини вирішили не у павільйоні зі штучним снігом, а на природі.

Півтисячі казкових костюмів, з яких 300 – ручної роботи, спеціально для героїв та героїнь фільму створює українська дизайнера Айна Гассе. Над спецефектами до фільму працює українсько-американська компанія GloriaFX. Музику до фільму написав український композитор Дмитро Коновалов. Долучилася до проекту співачка Ілларія. Вона, у ролі феї Снів, виконує у фільмі старовинну українську колискову «Ой ходить сон».

Прокат фільму «Тільки диво» запланований в Україні, США, Канаді та європейських країнах. Триватиме картина 110 хвилин. Над стрічкою працюють понад шість сотень фахівців, серед них – понад 200 акторів та професійні фігуристи. Задіяні у зйомках десятки тварини, які на широких екранах літатимуть та розмовлятимуть.

Нагадаємо, що фільм-фентезі «Тільки Диво» став одним із переможців десятого конкурсного відбору Держкіно.

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!