Коктейль симфонічного оркестру став новорічним хітом

Симфонічний оркестр Івано-Франківської обласної філармонії знову збирає аншлаги. На святковий концерт «Новорічний хіт-коктейль» усі квитки шанувальники розкупили заздалегідь.

Концерт розпочався з музики Й. Штрауса, яка звучала дивовижно, викликаючи у слухачів справжній шквал емоцій. Зустрічати Новий рік під твори цього автора – характерна європейська культурна традиція.

У кожному наступному номері з музичного «асорті», а це був Хачатурян, Бізе, Брамс, Андерсон, публіка вибухала шаленими оплесками, які поглинали останні акорди. Глядач наочно переконався, що живі концерти симфонічного оркестру неймовірно чуттєві і сильні.

MYC_7069

Фото Миколи Калитчука

Друга частина концерту розпочалася «Різдвяним триптихом», який дав можливість відчути мелодії Різдва від хоралу Баха і різдвяної пісні «Тиха ніч» аж до популярної в сучасному світі «Jingle Bells». Далі була музика П’яццоли, мюзиклу «Коти», сюїти на теми Бітлз.

Варто згадати і солістів концерту – Ірину Ключковську, Миколу Сисака, Тетяну Кожелюк. Вони глибоко відчули образи творів, тримали увагу публіки, яка купалась в їх чарах.

У цей вечір музиканти виклалися на повну. Саме бажання грати краще дає професійний ріст і прагнення до самовдосконалення. Справжній митець дуже багато працює. І це можна сказати про маестро Віктора Олійника. Коли у елегантному чорному фраці він з’являється за пультом на концертній естраді, коли за помахом його руки починає звучати музика, пам’ятаймо, що за цим святом мистецтва стоїть щоденна клопітка робота.

Оркестр звучав впевнено і грандіозно, тому музика досягла цілі. Хочеться сказати, що сьогодні у симфонічного є своя публіка, авторитет в музичних колах, творче зростання і талановитий головний диригент.

Продовження далі буде… і оркестр під орудою заслуженого артиста України Віктора Олійника знову даруватиме шанувальникам музичного мистецтва різноманітні, цікаві програми.

Марія Зубик

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!