Коломийська вершниця завоювала одразу три медалі на чемпіонаті з конкуру

• Коломийська вершниця Ярина Запухла стала абсолютною переможницею відкритого чемпіонату з конкуру. Спортивний захід проходив у Львові, де брали участь близько 20 вершників. Передає НТК.

11011092_1594261204150259_4273449080158684384_n

Ярина виступала на двох конях. Їхня вартість по 30 тис. євро кожен. Завоювала І, ІІ та ІІІ місця, здолавши висоту 1м і 90 см. У квітні Ярина їде в Київ на змагання, де збираються найсильніші спортсмени України з конкуру.

А ще цього року Ярину Запухлу запросили виступати за кінно-спортивний клуб “Торнадо” м. Бучач. Також дівчина неодноразова переможниця відкритого кубку Буковини з конкуру. А от у місцевому кінному клубі, де займається дівчина, готують коней для виступів німців на Чемпіонаті світу, Чемпіонаті Німеччини та на Олімпійських іграх.

До слова, Ярина Запухла закінчила із золотою медаллю Коломийську гімназію, зараз студентка ІІІ курсу факультету іноземних мов Прикарпатського університету.

• Нагадаємо, що школярі-музиканти з Коломийщини стали переможцями Всеукраїнського конкурсу в Кіровограді.