“Коля з Коломиї” пожертвував 40 тисяч доларів на тепловізори для ЗСУ

Невідомий прикарпатець пожертвував на потреби армії 40 тисяч доларів. До цього кроку його спонукала новина про вісім тепловізорів, що згоріли на Сході.

“Коля з Коломиї”, – отак просто і невибагливо представився молодий чоловік, що пожертвував на потреби армії ні більше ні менше 40 000 умовних одиниць. 20 із них він віддав на волонтерські потреби Сергія Притули, а 20 – на фонд “Повернись живим”. До цього кроку його спонукала новина про вісім тепловізорів, що згоріли – і даної суми вистачить рівно на таку саму кількість нових “теплаків”, – пишуть на сторінці фонду “Повернись живим”.

Звісно, не кожен може виділити таку суму. Але кожен може допомогти в міру своїх сил, адже байдужість веде до поразки швидше за ворожу арту й пропаганду.

“На цих тепловізорах з’явиться нетипове для Фонду гравірування: «Від Колі з Коломиї», адже це єдине, чим ми можемо віддячити невідомому благодійнику. А хлопці й дівчата, що вестимуть спостереження по своїх секторах крізь цю коштовну оптику, вернуться живими. Будь як Коля з Коломиї. Підтримуй своїх: goo.gl/139myc”, – додають у фонді.

Читайте також: Коли ти не такий, як усі: Боєць АТО готується написати особливу п’єсу

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!