Конфлікт підприємців у Коломиї: Агрофірмі “Прут” продовжили оренду на рік

Кілька місяців у Коломиї вирішували подальшу долю ринку, знаного у народі як блакитний, і нарешті спільними зусиллями вдалося знайти вихід із ситуації.

Нагадаємо, 30 січня у Коломиї відбулася масова акція протесту підприємців. Десятки людей з плакатами, які прикрашають гасла “Сотні людей на вулицю!”, “Люди – не машини!” та “У мене забирають роботу!”, вимагають продовжити оренду землі під речовий ринок. Таку бурхливу реакцію підприємців спричинило рішення міської ради від 26 січня. Ним депутати відмовилися продовжити оренду землі у розмірі 0,19 га агрофірмі «Прут». З’ясувалося, що тоді на сесії йшлося про спорудження на тому місці паркінгу, а підприємці боялися залишитися без роботи.

Після тривалих дискусій міський голова Ігор Слюзар запропонував підприємцям залишити за собою робочі місця, але працювати безпосередньо із владою, а не з агрофірмою. Підприємці спершу послухали, але все ж наполягли на тому, щоб оренду “Пруту” продовжили.

На останній сесії Коломийської міськради таки прийняли рішення про продовження оренди ринку фірмі на один рік, ухвалення підприємці вітали із оплесками.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!