Конкурси та забави: у Франківську проведуть фестиваль “Pasichna drive”

Сьогодні, 6 серпня, в Івано-Франківську відбулася пресконференція з організаторами та учасниками фестивалю “Pasichna drive”.

Фестиваль відбудеться на Німецькому озері та триватиме з 9 по 11 серпня. На гулянні буде представлено вело-, мото-, драйвбайкерів та роверистів, музичний драйв, польоти на повітряних кулях, українська дискотека, а також приготування та продаж страв традиційної галицької кухні.

Для гостей та містян співатимуть гурти “Пенсія”, “Кораллі” та “Барви”. Також будуть обирати “Короля пивоварів Прикарпаття”.

Міський голова Руслан Марцінків каже, що міська рада сприяє таким заходам, і хоче, щоб це дійство пройшло як найкраще.

“На острові буде три повітряні кулі, і всі охочі зможуть побачити місто з висоти пташиного польоту, а також хочемо долучити байкерів, велосипедистів, а також будуть атракції на воді. А ще усіх чекає сюрприз у суботу”, – каже ініціатор фестивалю, голова ГО” Галицькі леви” Дорожівський Роман.

Франківський музикант Ярема Стецик каже, що головне, щоб люди приходили з настроєм, і не тільки спостерігали, а й долучатися до дійства.

“Сподіваюся прийдуть на фестиваль не тільки жителі мікрорайону “Пасічна”, ми чекаємо на всіх”, – каже директорка КП “Центр розвитку міста та рекреації” Руслана Василюк.

Нагадаємо, У Косові проведуть фестиваль «Мальований дзбаник»

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!