Концерт “Вагоновожатые” в Івано-Франківську

Захід є частиною програми “Як звучить (пост)індустріальний Івано-Франківськ?”, яка реалізується громадською організацією “Інша Освіта” в рамках культурної стратегії навколо ревіталізації заводу Промприлад. Логістичні рішення забезпечує агенція освітніх івентів “Інші”.

Дата: 15 грудня, 20:00

Локація: Промприлад

Придбати квитки: 250 – 300 грн, за посиланням https://goo.gl/A55pVK

Подія в фейсбуці: https://www.facebook.com/events/325115391301521/permalink/331520783994315/

Гурт «Вагоновожатые» – «магічне тріо рівних векторів», творча лабораторія трьох музикантів: Антона Слепакова, Валентина Панюти та Станіслава Іващенко. За плечима у кожного унікальний музичний досвід: Антон був фронтменом знакової альтернативної групи з Дніпра «И друг мой грузовик», Валентин – гітаристом у харківській групі «Lюк», а Стас – ударником донецької команди «DOK».

Про себе розповідають: «Вагоновожатые» – це досвідчена команда працівників трамвайного депо, які випадково виявили в салоні забутий кимось із пасажирів семплер і мікрофон. Гітара і барабани у них вже були. З тих пір їх майже не бачили в ремонтних боксах. Вони складають, записують і подорожують. Пропагують електронну екологію.

«Вагоновожатых» називають яскравим українським арт-андеграундом; самобутніми та енергійними представниками альтернативної сцени; проектом, який демонструє високий професіоналізм і сильну енергію. У творчій лабораторії вже витворили три міні-альбоми: «Сгруппироваться», «Без трамваев» та «Стартап Молодость», а також лонгплей «Wasserwaage». Поки вони продовжують руйнувати кордони між музичними жанрами, виступи групи хочуть чути на найкращих фестивальних майданчиках країни: Koktebel Jazz Festival, Гогольfest, Atlas Weekend, Respublica, Z-Games, Hedonism, Brave Factory.

 За 5 років існування гурту «Вагоновожатые» мали кілька успішних концертів на Західній Україні, але у Франківськ вони завітають вперше. Тому 15 грудня ми одягаємо шлемофони, заскакуємо у вагони франківських «трамваїв» і прямуємо до заводу «Промприлад». Настав час місту нарешті познайомитися з культовими музичними сучасниками, а музикантам – розкачати Франківськ.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!