Координатора “Творчої криївки” поховають у Криворівні

Валентина  Гонтаря поховають на Верховинщині у селі Криворівня. Про це повідомила волонтерка Аулісія Котик.

Нагадаємо, 6 серпня стало відомо про загибель Валентина Гонтаря, ветерана батальйону Донбас, координатора Творчої Криївки.

«Валькірія» мчить не з фронту, не з зони проведення бойових дій, а з цивільної мирної території, де сталося непоправне – вбивство! Цинічне жорстоке нелюдське. Розум відмовляється вірити, адже Валік не закінчив стільки справ, серце рветься на шматки від співчуття – молода дружина з річним дитям на руках, – пише волонтерка на своїй сторінці. – Валентин поїхав до Києва по справах, за декілька днів зв’язок з ним пропав. Наближався перший День народження його сина, всі чекали, що він приїде. Але на жаль, саме в цей день, Валентина знайшли в лісі випадкові прохожі. Зірваного гранатою…

Версія про самогубство, яку активно нав’язувала поліція (так завжди простіше старій міліцейській машині), розвалилася завдяки діям активістів, які на місці взялися за контроль ситуації. Справа перекваліфікована на ст.115, частина 1 – навмисне вбивство. Слідство триває і сподіваємося на те, що невдовзі винних знайдуть, адже ми не збираємося втрачати пильність, при саботуванні органів, будуть підключатися бойові побратими, друзі Валентина до контролю за веденням слідства».

08.08.17 – прощання З Валентином Гонтарем в Києві на Майдані. 21.00.

Одразу виїжджаємо до Івано-Франківська.

09.09.17 – прощання і панахида Івано-Франківськ, Будинок Смутку, вул. Ребета о 13.00

Опісля – остання дорога до с.Криворівня.

10.08.17 – похорон. Час похорону уточнимо додатково.

Валентин був сильною людиною і не хотів би оплакувань, краще допомога. Моральна, молитовна чи фінансова. Карта Віталіни Маслової, прохання допомогти максимально, адже «Творча криївка» працює на волонтерських засадах і ніякої прибуткової діяльності не веде: 4731 2191 0711 0615.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!