Косівська райрада звернулася в міністерство енергетики та вугільної промисловості

7 червня Косівська районна рада підтримала звернення рішення Коломийської районної ради  з приводу звернення до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо впровадження системи дистанційної передачі даних на вузлах обліку газу об’єктів бюджетної сфери.

У ньому йдеться про те, що постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року №2494 затверджено Кодекс газорозподільних систем. Згідно з ним  потрібно  здійснювати відповідні заходи з організації та облаштування комерційних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних

Організація заходів з впровадження системи дистанційної передачі даних на вузлах обліку газу об’єктів бюджетної сфери потребує виділення з місцевих бюджетів значних фінансових ресурсів. Так для району за попередніми підрахунками це – 2-2.5 млн. грн.

У зв’язку з незабезпеченістю місцевих бюджетів фінансовим ресурсом на виплату зарплати та інших захищених статей, вирішення питання щодо виділення коштів з місцевих бюджетів на облаштування вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних – непосильна ноша для них.

«Враховуючи вищенаведене, просимо внести відповідні зміни у Постанову від 30.09.2015 року №2494 «Про затвердження кодексу газорозподільних систем» , поклавши відповідальність та фінансові витрати з організації облаштування комерційних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних на операторів ГРМ», – йдеться у зверненні.

Раніше “Галицький кореспондент” писав, що у Косівському районі директорів шкіл призначатимуть на конкурсі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!