Ковзанка, глінтвейн та концерти: як у Франківську проведуть новорічний ярмарок

В Івано-Франківську розпочали підготовку до Новорічних свят, вже почали встановлювати будиночки.

Начальниця відділу з організації дозвілля Вікторія Шахоріна розповіла “Галицькому кореспонденту”, що підготовка до свят активно триває.

На Вічевому майдані ярмарок почне працювати 6 грудня, у п’ятницю. Офіційне відкриття ж на Вічевому Майдані – 8 грудня в неділю“, – розповіла Шахоріна.

Біля Ратуші також буде ярмарок, тут стоятимуть 12 будиночків з кухнею. Як розповіла організаторка, на Вічевому майдані не буде шашликів і мангалів, там будуть тільки пончики чи кава.

Ярмарок на Ратуші розпочинає свою роботу з відкриттям ковзанки – 1 грудня. На ярмарку можна буде спробувати і глінтвейн. Я ще не бачила новорічні ярмарки, де б його не було“, – зазначила жінка.

Додає, що будуть також контролювати продаж алкоголю, щоб вночі його не було.

Стоятиме будиночок Святого Миколая, де діти можуть фотографуватися і писати листи. Можливо Миколай відкриє ковзанку. Протягом Новорічних свят буде дуже насичена програма. З 13 грудня, коли відкриють головну ялинку, до 19 січня в місті буде щось відбуватися“, – каже Шахоріна.

Вперше на ярмарку виділять три будиночки під майстер-клас, де можна буде зробити монету із зображенням Івано-Франківська. 

На Вічевому майдані працюватиме 22 підприємці, а поблизу Ратуші – 12.

Цього року програма буде дуже цікава, тому всіх запрошуємо“, – підсумувала організаторка. 

До теми: “Доброті відкриваємо серця”: у Франківську провели свято для дітей з особливими потребами

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!