Кращих прикарпатських спортсменів відзначили грошовими нагородами

За підсумками роботи навчальних закладів у 2015-2016 навчальному році, з метою стимулювання, підтримки та заохочення, кращих спортсменів області відзначено грошовими нагородами.

Відповідне розпорядження «Про нагородження грошовими винагородами кращих спортсменів» голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук підписав 9 грудня поточного року.

Зокрема, ученицю Надвірнянської дитячо-юнацької спортивної школи, кандидата в майстри спорту України з самбо, члена збірної команди України Аллу Бегебу відзначили винагородою у розмірі 2 500 гривень за зайняте третє місце на чемпіонаті Європи з самбо (м. Тулуза, Франція, 2015 рік) та друге місце на чемпіонаті України з дзюдо (м. Львів, 2016 рік).

За спортивні досягнення на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів грошових винагород у розмірі 1 140 гривень удостоєні 13 спортсменів. За зайняте друге місце на чемпіонаті України з футболу серед дівочих команд WU-15 вісімнадцятьом спортсменкам вручені грошові винагороди в розмірі 425 гривень.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!