Кращим франківським спортсменом місяця став таеквондист Віталій Соловей

• Сьогодні, 17 травня, в Івано-Франківську вже вчетверте нагородили найкращого спортсмена місяця.

Вже вдруге цю нагороду, а також грошову премію отримав Віталій Соловей, майстер спорту з таеквондо. Він отримав привітання від організаторів – спортсмену побажали покращувати результати та незабаром отримати звання “Спортсмен року”.

“Я хочу подякувати вам, це для мене велика честь! Дякую людям, які віддали за мене голос”, – звернувся таеквондист до присутніх.

Нагадаємо, 12-15 квітня в м.Марібор, Словенія відбувся 33-й чемпіонат Европи з Таеквон-До. В чемпіонаті прийняли участь 642 учасника з 30 країн.

Віталій Соловей здобув титул чемпіона Європи серед дорослих у ваговій категорії – 57 кг. Наш спортсмен переміг на шляху до фіналу  спортсменів з Італії, Словенії та Ірландії, а у фіналі впевненно здолав росіянина.

До речі, Віталій вже втретє здобув титул чемпіона Європи та вперше серед дорослих і виконав норматив Майстер спорту України міжнародного класу.

Також баскетбольний клуб “Франківськ” нагородили за зайняте друге місце в ЧУ з баскетболу серез команд вищої ліги. Жіноча команда баскетболісток отримала медалі, кубок та квіти.