Культ особи: Ірина Волощук

Вона знається на дитячих страхах, розкритті жіночності, мистецтві прощати і любити себе. Ірина ніколи не шкодувала, що справою свого життя обрала психологію.

Спершу започаткувала невеличкий простір, де працювала з дітками, котрі мали вади розвитку або емоційні розлади. Іра інтуїтивно знала, як допомогти тій чи іншій дитині. Також консультувала сімейні пари.

З часом жінка почала потроху вигорати, адже проводила на роботі по 10 годин щодня. Треба було щось міняти. Тим паче, запитуючи себе, чи готова займатися цим до кінця свого життя, Іра була впевнена, що однозначно ні. Психолог відчувала, що готова розвиватися далі в іншому напрямку і відкривати себе по-новому. Так виник центр духовного розквіту «Я – Світ». У цьому новому просторі Іра продовжуватиме працювати душею.

Вже незабаром, у середині вересня, стартує її проект – «Про – Бачити». Навчальний курс триватиме сім тижнів, по одному заняттю на тиждень. Авторка каже, що це сповідь та водночас напрацювання її душі, якими вона хоче поділитися з учасниками, допомогти їм навчитися прощати.

«У моєму житті Господь благословив мене навчитися пробачати, – пояснює Ірина. – Для мене це був дуже складний урок, тоді навіть не хотілося жити. Урок тривав довго, десь років зо три, а потім ще факультативні курси. Здавалося, що я тону, провалююсь….А потім набридло. Втомившись страждати, я наважилась пробачити. Не змогла. Ніби вже все передумала, розклала всі крапки та коми – не допомогло. Щось тримало мене всередині, щось не пускало. Сповіді, причастя, медитації, молитви, тиша – це був довгий період часу. І ось в одну мить я зрозуміла – моя душа відкрила мені те, що я так довго шукала. Мені захотілося стати навколішки перед усіма моїми «кривдниками» і благати пробачення з такою радістю в серці, якої я раніше не знала… З того часу все змінилось. Я почала бачити світ інакше, якось зсередини. Почала відчувати і любити своє життя, всіх і все у ньому. Напевно, за всі прожиті роки це було найважливіше моє перетворення. Зараз я знаю, що ніхто нікому нічого не винен, що несправедливості не існує. Є тільки той світ, який ви можете бачити і малювати».

Наталя МОСТОВА

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!