Логотип – ще не бренд: у Франківську розроблятимуть бренд для ідентифікації міста

У Франківську відбулось перше засідання робочої групи з розробки маркетингової стратегії Івано-Франківська.

Засідання відбувається  у рамках українсько-канадського проекту «партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС).

«Сьогодні важко сказати, з чим асоціюється Івано-Франківськ. Як воно себе позиціонує і ідентифікує? Можна сказати, що сьогодні міста конкурують між собою, наприклад, за інвестиції. Коли ми працювали над стратегією почули: Франківськ є європейським містом. Втім, не зрозуміло, що це значить. Місто проводить багато різноманітних заходів і презентує себе, але немає системності в цій діяльності. Так, Франківськ має логотип, але логотип – це ще не бренд. Потрібно працювати на ідентифікацією міста, а потім над його просуванням», – переконаний експерт групи Ігор Лепьошкін.

Координатор проекту у Франківську Надія Комкач переконує, для початку хочуть показати, що Франківськ найкраще місто в Україні і має величезний економічний і туристичний потенціал. Зокрема розроблятимуть бренд міста.

«Місто матиме своє обличчя, яке побачать і в Україні, і за кордоном. Це дасть перспективу для розвитку Івано-Франківська. Ми ставимо собі за мету об’єднати культурних, історичних та мистецьких надбань. Сподіваюсь наше місто скоро матиме свій бренд», – переконана Надія.

Розробити стратегію для Франківська сьогодні зібрались аналітики, службовці, митці, журналісти та просто активна громадськість.

Аналітики проекту діляться: допомагають містам-партнерам сформувати маркетинговий проект розвитку. Коли почали формувати шляхи розвитку Франківська виявилось, що цікавими є, до прикладу, інвестиційна сфера.

На Прикарпатті проект працює з Івано-Франківськом, Коломиєю, Яремче та Долиною.

Проект довгостроковий, адже аналітики запевняють: це робота не одного дня і навіть не кількох місяців.

Нагадаємо, #ФранківськЯкийТребаБерегти

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!