Любов до гробу: франківський драмтеатр покаже виставу, схожу на лігу-шоу

Сьогодні, 15 березня, в Івано-Франківську презентували п’єсу відомого італійського драматурга Альдо Ніколаї «Це буде не п’ята, а дев’ята (любов до гробу)». Таку гостросюжетну, «чорну» комедію покаже на наступних вихідних Івано-Франківський музично-драматичний театр імені Івана Франка.

У виставі – все, чого тільки може хотіти глядач: любовний трикутник і його розкриття, стосунки «на краю леза» та прекрасна героїня на ім’я Єва, яка є по сумісництву спокусницею роду людського.

Режисер вистави Орест Пастух, виконавиці головної ролі Надія Левченко та Галина Баранкевич.

На переконання режисера,  така п’єса дасть можливість глядачам отримати масу емоцій і дозволить впізнати себе. “Ця робота цікава тим, що зроблена у певній естетиці популярних шоу на кшталт ліга-шоу”,  – інтригує Орест Пастух.

А Галина Баранкевич додає, що в театрі їй доводилося грати багато різних ролей, втім, комедійних у неї мало. Відтак вона вдячна Пастуху, що він побачив у ній комедійність, а не тільки драматичність, які бачать інші режисери.

Також режисер додає, що є багато фільмів на тему: «Чого хочуть чоловіки і жінки?», а тут якраз і йдеться про це. Проте багато про виставу він говорити не хоче, адже вважає що не варто відкривати всі карти.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!