«Любов до гробу», – у Франківську показали виставу, в якій кожен може впізнати себе

У постановці є все, чого може хотіти глядач – палкі стосунки, «любовний трикутник» та ідеальна жінка.

Сьогодні, 17 березня, у Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка відбулася прем’єра італійського драматурга Альдо Ніколаї «Це була не п’ята, а дев’ята (Любов до гробу)».

Як повідомляв «Галицький кореспондент», на переконання режиссера Ореста Пастуха, така п’єса дасть можливість глядачам отримати масу емоцій і дозволить впізнати себе.

Заслужена артистка України Галина Баранкевич, яка грає у цій виставі Єву, про свою героїню каже так: «Єва мені близька і цікава тим, що вона в більшій чи меншій мірі є у кожній жінці. Гадаю, не дарма автор назвав головну героїню Євою, адже тут проводяться паралелі з першою жінкою світу, з якої усе й почалося, яка здатна до спокус, є емоційною. Ми всі знаємо, що гірше за злу і ображену жінку не може бути нічого. Ось це саме про Єву. Вона емоційна, у неї дуже багато думок в голові, вона все це хоче втілити у життя і звісно не все у неї виходить».

Баранкевич додає, що кожен чоловік мав би побачити частинку Єви у своїй дружині чи коханій дівчині. Відтак розумний глядач мав би почерпнути з вистави корисне і зробити правильні висновки.

Завтра, 18 березня, у театрі поставлять цю ж саму виставу. Проте у головній ролі буде вже заслужена артистка України Надія Левченко.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!