У Франківську депутат сидітиме прикутий в кабінеті мера, поки не виконають його вимоги

Сьогодні, 8 серпня, в  міській раді Івано-Франківська депутат міської ради Андріан Волгін прикував себе до батареї у кабінеті мера.

Однак спершу секретар міського голови не впускала журналістів і людей у кабінет мера поки він не прийде. Зрештою, хоч Руслан Марцінків так і не прийшов, але вона впустила людей в його кабінет.

Депутат Андріан Волгін пояснив, що змушений був вдатися до таких радикальних дій, оскільки інакше його не чують. Він просить вирішити питання щодо незаконної скандальної забудови біля озера. Запевняє, буде сидіти прикованим, поки юридичний відділ міської ради не підготує позов до суду про розірвання договору оренди земельної ділянки. Втім, оскільки не довіряє їм, то документи мають ще перечитати інші юристи.

Також Волгін розповів, що бореться з цією забудовою вже 7 місяців. Зокрема, 15 березня зачитав запит на сесії міськради, в якому вказав, що там, згідно з документами, має бути паркінг, а не забудова. Однак   депутати не підтримали його запит.  У квітні мер пообіцяв дати протокольне доручення, щоб розібратись, чому там будинок а не паркінг, але ніяких результатів немає.

Минулого тижня депутат обіцяв перекрити одну з центральних вулиць. Тоді ж він і побачив, що будівництво ведеться дуже інтенсивно, вже працюють два крани.

 За словами Андріана Волгіна, міський голова Руслан Марцінків сказав, що сесія давала в оренду землю і вона має його розірвати.  “Чи можна сподіватися, що сесія це зробить, якщо вона не  підтримала мій запит?”, – запитує депутат. Тож він вимагає, щоб міська рада в судовому порядку це зробила.

Вологін заявляє, що буде прикованим до того часу, поки юристи не підготують позов про розірвання договору оренди. Оскільки в нього сьогодні прийомний день, то  він тут і проведе прийом громадян. Ключа він кайданок він спеціально не взяв з собою, щоб ніхто не намагався їх відімкнути. Каже, як тільки побачить підготовлений позов, то попросить, щоб йому привезли ключ.

Згодом в кабінет зайшов і міський голова Руслан Марцінків та розпочав проводити нараду. На прикованого депутата він не зважав, однак сказав секретарю запропонувати йому води.

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!