Майже половина Івано-Франківщини має проблеми з доступом до питної води

Сьогодні, 7 лютого, в Івано-Франківську розпочалось засідання постійної комісії обласної ради з питань європейської інтеграції, міжнародного співробітництва, інвестицій та розвитку туризму.

Одним із питань порядку денного стало “Про виконання регіональної цільової програми впровадження в області ІІІ фази швейцарсько-українського проекту DESPO”.

“Було профінансовано 9 проектів – це будівництво водогонів і покращення доступу населення до питної води. Проект наразі завершений. Наступна фаза, якщо вона буде, стосуватиметься децентралізації, ЦНАПів та покращення доступу населення до адміністративних послуг”, – розповів Олександр Зрайко, начальник управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА.

Голова комісії Ігор Дебенко запитав, коли ця наступна фаза запрацює. Депутати відповіли йому, що після конференції, яка відбудеться протягом одного-двох місяців.

“Городенка, Тлумач, Тисмениця, Галич, Рогатин, частина Долинського району… Майже половина території області має проблеми з доступом до питної води. Тож практика співучасті населення та влади в рамках таких проектів будівництво водогонів є дуже доброю”, – сказав Олександр Зрайко.

Нагадаємо, в одну з комісій Івано-Франківської обласної ради увійшла нова депутатка.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!