Марія Маркова

Весілля, дні народження, освідчення в коханні… Тільки подумати – для когось це звичайні будні.

Франківчанка Марія Маркова стала координатором свят лише недавно, але зізнається, що інтуїтивно горіла цією справою вже довго. Все почалося з народження першої дитини. Тоді майбутня матуся пройшла всі можливі тренінги, які стосувалися пологів, материнства і виховання дітей. Також у цей час Марія пройшла курси з психології, отримавши базові знання. До речі, саме після цих курсів франківчанка навчилася бачити, що кожна людина має право на те, аби дивитися на світ по-своєму. І далеко не завжди потрібно нав’язувати власні погляди і переконувати у своїй правоті, адже хтозна, де істина.

У певний момент жінка відчула, що потребує особистісного і професійного розвитку. Вона вже вісім років працювала менеджером по роботі з клієнтами. І все наче подобалося в тій роботі, але чогось бракувало.

Після народження двох діточок Марія обожнювала влаштовувати для них різноманітні святкування. І їй це дуже добре і креативно вдавалося. Потім почала допомагати в організації забав своїм друзям та рідним. А якось колежанка сказала: «Чому ти не робиш цього для інших людей за гроші?». – «А чом би й ні?».

Якщо чогось дуже захочеш, то цілий всесвіт допомагає. Марія захотіла. І всесвіт допоміг. Уже незабаром після розмови з подругою франківчанка натрапила в мережі Фейсбук на оголошення про набір на навчання весільних координаторів. Звісно, жінка не вагалася ні секунди. Після навчання одразу почала працювати із замовленнями.

Марія каже, що ця робота неабияк надихає, особливо, коли бачиш, як горять очі у щасливих і задоволених людей. Кожне весілля – особливе і навіть має свого ангела-охоронця. Принаймні так стверджує Марія Маркова, адже неодноразово в цьому переконувалася: іноді під час святкування трапляються такі неприємні форс-мажори, що здається, вже нічого не врятує дійство. Але в останню мить щось таки рятує – ангели уміють ефективно працювати.

Весільний координатор каже, що зараз у моді – оригінальність. Дуже часто молодята хочуть тематичну вечірку, наприклад, ковбойську, в стилі ретро і навіть рокерську. Одного разу була пара байкерів, які святкували своє одруження вельми по-особливому: в шкіряному одязі, на мотоциклах, а для церемонії замовили симфонічний оркестр. «Було дуже помпезно», – пригадує координатор.

Заняття улюбленою справою посприяло і домашньому затишку Марії. «Я помітила цікаву тенденцію, – розповідає франківчанка. – Щойно змінюється дружина, такі ж трансформації автоматично відбуваються і з її чоловіком. Причому все стається взаємно».

Наталя МОСТОВА

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!