Марцінків і Кайда обурені, що МІУК познімала з балансу будинки

Сьогодні, 3 січня, під час оперативної наради міський голова Руслан Марцінків доручив КП МІУК опрацювати питання щодо аварійної служби, яка би обслуговувала ті будинки, які зняті з балансу.

Він повідомив, що 31 грудня, до нього дзвонили мешканці з вулиці Мельничука. Мовляв, аварійна служба МІУК відмовилася виїжджати на їхній виклик, бо будинок знятий з балансу, а в службі оперативного реагування 15-80 просто записали їхню проблему.

«Люди не заключили договір з МІУК. Я вважаю, що треба було заздалегідь думати», – відповів йому директор МІУК Мирон Джус.

Втім така відповідь обурила заступника міського голови Олексія Кайду.

«Треба було вам заздалегідь думати, перед тим як знімати з балансу будинки. Будинок на 6 квартир знятий з балансу, там живуть переважно тільки пенсіонери і що їм робити. Ось про це вам треба було думати заздалегідь», – висловив своє невдоволення Кайда.

Відтак міський голова Руслан Марцінків доручив Джусу подумати, як вирішити це питання. «Може вислати їм угоди на користування аварійною службою, щоб не було таких ситуацій. Вони 31 грудня не можуть ні до кого додзвонитися, трубу прорвало, люди готові платити за обслуговування аварійної служби», – підкреслив мер.

«Я подумаю, як це зробити», – наголосив Мирон Джус.

Нагадаємо, 29 грудня в Івано-Франківську, за адресою вул Целевича, 20 в підвалі прорвало трубу з гарячою водою. Гаряча пара з неприємним запахом заповнила всі п’ять поверхів під’їзду. Сморід, за словами мешканців, відчувається і в квартирах.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!