Марцінків пропонує обмежити в’їзд у Франківськ

Сьогодні, 31 березня, в міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа відбулась оперативна нарада. Мер підняв питання щодо обмеження в’їзду транспорту в Івано-Франківськ.

Марцінків зазначив, що на вихідних багато людей з районів приїжджають в “Епіцентр” та інші торгові заклади. Через це робиться велике скупчення людей. Мер каже, що сьогодні об 11:00 на комісії з надзвичайних ситуацій буде пропонувати, аби в Івано-Франківськ обмежили в’їзд транспорту, поставили блокпости та робили скринінг та рекомендації без потреби не їхати в місто.

“У вихідні люди їхали як на екскурсію, цілими родинами – в магазин, кави попити. Тому я вважаю, що треба обмежити в’їзд. Готуйте зі всіх сторін пости”, – сказав мер.

Нагадаємо, що наразі в Івано-Франківську офіційно виявлено 16 хворих на коронавірус.

Міському голові відповіли, що патрульні можуть поставити  пости, зупиняти машини, лікарі будуть перевіряти людей. Але повністю заборонити в’їзд ніхто не може.

“Якщо Нацгвардія могла б ще пару БТРів притащити. Вінниця поставила. Пропрацюйте”, – сказав Марцінків та додав, що мова йде про психологічні речі, адже люди почали звикати до карантину.

Пізніше Марцінків пояснив, як працюватимуть блокпости на в’їздах в Івано-Франківськ

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!