Медики зі Снятинщини відправились у зону АТО

На сході України триває запекла боротьба за Незалежність та майбутнє нашого народу. У цій війні Ангелами-охоронцями наших відважних бійців є фронтові медики, які рятують життя захисників України там на передовій, у зоні АТО.

Тому, 27 лютого в зону АТО відправилася група медиків у складі якої головний лікар Снятинської ЦРЛ Володимир Крокош та головний лікар Заболотівської районної лікарні Ігор Палійчук, які протягом місяця будуть надавати медичну допомогу нашим солдатам, інформує прес-служба Снятинської РДА.

Від площі Незалежності медиків проводили з найкращими побажаннями, щасливо повернутися додому голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, голова районної ради Іван Угрин, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак, заступник голови райдержадміністрації Ігор Гуцуляк а також керівники організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Війна продовжується, а потреба в допомозі не зменшується. Відтак медична громадськість Покуття  й надалі сприятиме колегам та бійцям щодо необхідних засобів задля збереження їх здоров’я та життя.

c c1 c2

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!