Мер Івано-Франківська оцінив вінницьку систему переробки сміття

Днями у Вінниці перебувала делегація Івано-Франківської міської ради, яка знайомилась із позитивним досвідом господарювання у Вінниці.

Зокрема, мер західноукраїнського міста Руслан Марцинків та Вінницький міський голова Сергій Моргунов побували на Стадницькому полігоні твердих побутових відходів. Руслан Марцинків там ознайомився з роботою сміттєсортувальної установки, пише vn.presspoint.

«Ми купляємо сміттєсортувальну установку – у нас саме тендер відбувається. У Вінниці така вже є – от я хотів побачити, як воно працює. У нас полігони приблизно подібні, але в нас більші об’єми – бо ми ще обслуговуємо пів області. Але все одно у Вінниці це вже є, працює, система налагоджена – чому б не скопіювати?», – сказав Руслан Марцинків.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов обговорив з колегою проблеми будівництва переробного заводу.

«Будувати завод треба біля мережі, аби не втрачати енергію. А в нашому випадку виходить, що цей завод буде в межах міста Вінниці. Тому, якщо говорити про полігони, що віддалені від міста, то тут залишається лише сортування. Можна ще організувати зі вторинної сировини виробництво  якихось компонентів для промисловості. Наприклад, гранули з пластику чи промисловий папір», – сказав Сергій Моргунов.

Свої враження від перебування у Вінниці Руслан Марцинків опублікував на своїй сторінці у соціальні мережі Facebook:

“Ні для кого не секрет, що Вінниця – одне з найбільш прогресивних міст України. Протягом двох днів разом з керівниками підрозділів франківського МВК маємо нагоду переймати цікаві рішеннями цього направду особливого міста. Отож, благоустрій по-вінницьки”.

 мер
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!