Мережа супермаркетів «Гостинний Дім» відвідала дітей у відділенні онкогематології

15 лютого офіційно вважається всесвітнім днем онкохворої дитини. Основна мета цього дня – збільшити поінформованість суспільства про проблеми дитячих онкологічних хвороб, адже в Україні такі захворювання посідають друге місце серед причин смертності дітей віком від 5 до 14 років.

Усвідомлюючи весь масштаб цієї проблеми, «Гостинний Дім», дистрибуційна компанія «Стиль» та «Інвест-Проект» організували поїздку до обласної клінічної дитячої лікарні у Івано-Франківську. Закупивши фрукти, дитячі настільні ігри, канцтовари та зібравши книги силами співробітників групи компаній, представники мережі відправились до дітей у відділення онкогематології.  Малюки із задоволенням розглядали привезені ігри, книги і листівки та ласували бананами.

Мережа супермаркетів  «Гостинний Дім» закликає небайдужих людей долучатися до допомоги. На даний момент відділення онкогематології потребує системи для вливання інфузійних розчинів (до 150 шт. щотижня). Нижче ми опублікуємо фото системи. Якщо у Вас є можливість закупити дані системи – звертайтесь на нашу гарячу лінію за тел. 0 800 503 506 і ми познайомимо Вас із відповідальними за це людьми.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

DSC_0501

????????????????????????????????????

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!