МФК “Прикарпаття” хоче набрати нових гравців

Сьогодні, 17 грудня, в Івано-Франківську на стадіоні «Рух» відбувся брифінг, під час якого розповіли про підсумки року, кадрові зміни та плани на майбутнє футбольного клубу «Прикарпаття».

Головний тренер МФК «Прикарпаття» Володимир Ковалюк розповідає, що було багато амбітних планів, однак конкуренція дуже велика.

«Ми мали плани посісти на 5 чи 6 місце. Ніхто не знав, що буде така конкуренція. Наша команда не повинна займати 8-9 місце з такими гравцями. Ми грали без провалів. Одну гру ми провалили, але це був експеримент», – говорить Ковалюк.

У клубу така філософія, що грають тільки місцеві футболісти. Наразі керівництво має на меті омолодити команду.

«Наша команда має такий сильний характер. Вона уже старша, тому ми вирішили її омолодити. Двох гравців відпустили, щоб розвивалися далі. Ще з кількома ми попрощалися», – додає головний тренер.

За словами Володимира Ковалюка, набрати нових гравців – не легко. Всі хто грає за межами Івано-Франківської області, – на контрактах. Зарплата у них набагато більша, тому охочих мало. Наразі тривають переговори.

Франківська команда потребує транспорту. Часто вони далеко їздять на гру, понад тисячу кілометрів, а орендатор не завжди має змогу надати належний автобус. Хоче ФК «Прикарпаття» й власне тренувальне поле. На центральному полі вони й тренуються, і грають.

«Зараз воно витримує, але хочеться мати й своє тренувальне. Запасне поле є непридатним», – зазначає головний тренер.

Щодо майбутніх завдань – мають на меті щоразу посідати все кращі місця у таблиці.

«Команда має попадати у десятку завжди. Будемо боротися», – резюмував Ковалюк.

Президент МФК «Прикарпаття» Василь Ольшанецький розповідає, що наразі тривають переговорить зі спонсорами. Він переконує, якщо хочеться досягати високих цілей, потрібне фінансування, крім міського бюджету.

«Шукаємо посилення фінансування клубу. Воно у нас не найгірше. Головне, що хлопці зрозуміли, що дисципліна – це дуже важливий момент. Щоб не пропускали ігри, а належно працювали. Амбіції це добре, але головне – праця», – каже Ольшанецький.

Читайте також: У Брошнів-Осадській ОТГ будують спорткомплекс (фото)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!