Міст у Драгомирчанах обіцяють добудувати до кінця року

Сьогодні, 11 червня, під час виїзної наради щодо стану ремонтних робіт на п’яти мостових переходах області, голова облдержадміністрації Олег Гончарук анонсував завершення будівництва мостового переходу через річку Бистриця Солотвинська на автомобільній дорозі Стрий – Чернівці – Мамалига в с. Драгомирчани вже до кінця вересня цього року.

«Для області відбудова мосту у селі Драгомирчани є дуже важливою. З часу повені 2008 року, коли він був зруйнований, проїзд забезпечується завдяки встановленому тимчасовому військовому мосту. Така ситуація є неприпустимою. Завершення цього будівництва дасть змогу перенаправити значні потоки важковагового транспорту в об’їзд Івано-Франківська, що своєю чергою зменшить надмірне навантаження на дорожню інфраструктуру обласного центру, зокрема вул. Набережної ім. В.Стефаника. Окрім того, це створить безпечні умови для водіїв, які перетинають річку в цьому місці», – зазначив Олег Гончарук.

Любомир Семанів, перший заступник начальника служби автомобільних доріг в області  відзначив, що обсяг фінансування є достатній для завершення робіт з будівництва та введення мосту в експлуатацію. Окрім того, він додав, що станом на десяте липня, при плані – 28,2 млн грн виконано обсяг робіт з будівництва мосту на 10,0 млн грн.

Варто зазначити, що також виконуються підготовчо-організаційні заходи щодо початку робіт на інших чотирьох мостових переходах, зокрема, на автомобільних дорогах: Р-38 Богородчани-Гута (Богородчанський район, с. Раковець). О 090403 Лука-Коломия (Городенківський район, поблизу с. Незвисько). Н-09 Мукачеве-Львів (Яремчанська міська рада, с. Татарів). Р-24 Татарів-Кам’янець-Подільський (Верховинський район, с. Криворівня).

Читайте також: До кінця року на Франківщині відремонтують ще два мости

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!