Мобільний оператор “Київстар” незаконно використовував землю на Коломийщині

На Коломийщині прокуратура повертає державі земельну ділянку вартістю 150 000 грн, яка незаконно використовується одним із провідних постачальників послуг мобільного зв’язку.

Коломийська місцева прокуратура пред’явила до господарського суду позовну заяву в інтересах держави щодо місцевого державного навчального закладу та ПАТ «Київстар». Мова йде про визнання недійсним договору оренди землі та повернення земельної ділянки площею 100 кв. м, вартістю 150 тис. грн, повідомили у прес-службі місцевої прокуратури.

Установлено, що вказаним мобільним оператором на правах оренди використовувалась земельна ділянка місцевого аграрного ліцею не за навчально-виховним призначенням.

У позовній заяві прокуратура вимагає через суд визнати недійсним договір оренди державного майна та звільнити займану земельну ділянку.

Зауважимо, що компанія Київстар категорично не погоджується з позицію Коломийської місцевої прокуратури викладеної у позовній заяві, щодо визнання недійсним договору оренди земельної ділянки у м. Коршів Коломийського району. Договір оренди державного майна укладено з ДНЗ «Коршівським професійним аграрним ліцеєм» у 2012 році і діє по теперішній час. Компанія дотримується умов договору, тому вважає позовну заяву безпідставною і буде захищати свої законні права і інтереси в судовому порядку.

Компанія запевняє, що здійснює господарську діяльність у чіткій відповідності до вимог законодавства України.

Нагадаємо, в Івано-Франківську один з мобільних операторів запустив 4G-зв’язок.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!