“Муніципальна варта” допомогла літній жінці з інвалідністю

В Івано-Франківську працівники КП “Муніципальна варта” допомогла літній жінці з інвалідністю, яка впала та не змогла піднятися.

“Подібних викликів є велика кількість. Добре, коли у людини є сусіди, які переживають. А що, як ніхто не зверне на це увагу? І людина днями залишиться лежати на землі, не отримавши ніякої допомоги. А сил, аби самому піднятися, з кожною годиною стає все менше. Тому будьте уважні до своїх самотніх сусідів. Навідуйтеся до них та при потребі кличте на допомогу. Якщо у вас з ними дружні стосунки, попросіть залишити вам на всякий випадок дублікат ключа від їхньої квартири”, – пишуть вартові на своїй сторінці у соцмережі.

“Це був один з викликів на відкриття дверей, – розповідає рятувальник «Варти» Андрій Загрунний. – Жителі будинку звернулися у ДСНС, оскільки їхня сусідка третій день не виходила з квартири і не відповідала. Виявилось, що пані впала та не могла сама піднятись. Ми допомогли дійти їй до ліжка, надали першу допомогу та дочекались “швидкої”. Зазвичай на цьому наша місія завершується, але тут ми просто не могли поїхати. Адже ця жінка живе сама і не має нікого з близьких. За порадою лікаря зробили їй солодкого чаю, допомогли з ходунками та почекали, поки вона набереться сил. Потім залишили її відпочивати”.

Нагадаємо, яремчанські рятувальники шукали чотирьох туристів з Івано-Франківська.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!