Мирон Матейко більше не очолюватиме департамент охорони здоров’я Франківської ОДА

Головним лікарем обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стане директор департаменту охорони здоров’я Мирон Матейко.

Такий проект рішення підготували депутати Франківської облради. Про це стало відомо сьогодні, 15 грудня, під час засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я.

Нагадаємо, нещодавно депутати облради звільнили  Володимира Похмурського з посади головного лікаря обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Зараз депутати погодили призначити на цю посаду Мирона Матейка.

Він бажає позбутись посади та очолити заклад охорони за власним бажанням.

“Я сам виявив бажання звільнитись. Я бачив, як працюють заклади екстренної медичної допомоги в інших країнах. Травми – це причина смертності третини смертей. Зараз я зранку відкриваю адміністрацію і закриваю адміністрацію. В цьому році в медицині було зроблено багато. Зараз я вирішив піти з такої напруженої роботи. Таке моє рішення”, – повідомив Мирон Матейко.

В подальшому це питання розгляне сесія обласної ради.

“Якщо ви не передумаєте щодо звільнення, вас я підтримаю на сесії і проголосую “за” прийняття такого рішення, бо ви хороший керівник”, – підсумував голова комісії облради Манолій Піцуряк.

 В свою чергу працівники відділу шоковані таким рішенням. Та переконують, ця людина вміє знаходити спільну мову з пацієнтами і чиновниками. Він вміє налагодити контакт між керівником та працівниками.

Натомість колектив медичного закладу запропонував на посаду лікаря Ігоря Бойчука. Але, оскільки пропозиція була направлена до ради невірним способом, сьогодні депутати підтримали уже наявний проект рішення, за яким очолюватиме центр Матейко.

Працівники центру нагадують, при всій повазі до очільника департаменту, попередньо потрібно було пропрацювати 5 років у закладі екстренної медичної допомоги. Та наполягають на тому, що хочуть бачити Ігоря Бойчука на чолі центру.

Натомість голова депутатської комісії Манолій Піцуряк переконав, мова йде про іншу посаду, а відтак немає жодних порушень закону у призначенні Матейка головою  центру екстренної медичної допомоги.

12351840_729135347187535_1627626856_o

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!