На Богородчанщині відзначили 500-ліття села Росільна

На свято Петра і Павла у двох церквах села місцеві парохи провели Богослужіння, під час якого молилися за Україну та перемогу над загарбником. Після відбулася урочиста хода селом та зустріч творчих колективів – учасників другого всеукраїнського фестивалю «Золота долина» і творчого марафону «Мистецтво єднає Україну».

Офіційна частина святкування розпочалася з привітання росільчан головою райдержадміністрації Франком Єжаком, заступником голови районної ради Ігорем Семківим та депутатом районної ради Нестором Мартинцем. Голова РДА наголосив на необхідності тісної співпраці між органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, що є запорукою сталого розвитку району загалом та окремих населених пунктів зокрема.

Як приклад такої співпраці Франко Єжак навів нещодавно проведений капітальний ремонт сільського клубу в с. Росільна, кошти на який було виділено з місцевого та державного бюджету. Йшлося і про необхідність у цей важкий час підтримати Президентську і Урядову політику, оскільки їхня основна мета – боротьба із зовнішнім ворогом та проведення необхідних реформ у нашій державі.

Керівники району вручили спільні грамоти райдержадміністрації і районної ради жителям Росільної – приватному підприємцю та меценату Оксані Бойчук, першому добровольцю із села, який пішов в АТО, Дмитру Зваричуку та матері-героїні, яка народила і виховала 12 дітей,Стефанії Герин.

Багато зусиль до підготовки та відзначення 500-річчя с. Росільна приклав депутат районної ради Нестор Мартинець, який є одним із організаторів всеукраїнського фестивалю «Золота долина» та творчого марафону «Мистецтво єднає Україну. Саме завдяки його зусиллям на цьому святі були представленні творчі колективи з Краматорська, Маріуполя, Сумської області та інших куточків України.

Читайте також: Ой вільхо моя, листочки зелені: На Тлумаччині відбувся етнофестиваль “Вільха”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!