На Бурштинській ТЕС створили карту України у стилі стрінг-арт

23 серпня, напередодні Дня незалежності України, на підприємствах ДТЕК Західенерго традиційно святково відзначили День вишиванки. Красиве різнобарвне вишите вбрання, смачне частування медівником та узваром, сучасні арт-проекти, посмішки, патріотична атмосфера та українські пісні є невід’ємними елементами такого свята.

«У нас вже тепер традиція на підприємствах – святкувати день вишиванки. Він для всіх українців як об’єднуючий дрес-код. І бачите, люди підтримують і досить активно приходять на роботу у вишиванках разом із святковим настоєм», – розповідає Володимир Борисов, старший майстер цеху допоміжного виробництва ДТЕК Бурштинської ТЕС

Дрес-код – усі у вишиванках, з-задоволенням підтримують працівники станції, які вважають, що в нинішній нелегкий час це той фактор, який об’єднує країну. До таких корпоративних заходів, організованих компанією ДТЕК для своїх працівників, з нагоди національного свята долучається і керівництво Бурштинської ТЕС. Родзинкою цьогорічного заходу стало виготовлене в техніці стрінг-арт пано з картою України, створене у синьо-жовтих кольорах та чорними нитками з’єднані між собою усі теплові станції ДТЕК.

“До свята вишиванки наші працівники активно долучаються, щороку багато цікавих акцій. Цього року це карта України в національних кольорах. Я особисто взяв участь у створенні цієї карти і позначеними на ній усі теплові електростанції ДТЕК. На Бурштинській ТЕС працюють висококласні спеціалісти і сьогоднішній день свідчить про те, що ми вміємо не тільки працювати, а й активно відпочивати”, – розповідає Богдан Гетьман, головний інженер ДТЕК Бурштинської ТЕС.

Присутніх гостей свята частували ароматним медівником, декорованим з використанням кольорів національного прапора України. А ще фотографували біля новоствореної карти України. У Західенерго День вишиванки відзначають уже третій рік поспіль. Ініціатива бурштинців не залишилася непоміченою – її підхопили всі підприємства компанії ДТЕК і цьогорічне святкування відбулося під гаслом “Наша енергія – для Украіни!”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!