На Чемпіонаті світу зі спринтерського багатоборства замість гімну Росії включили гімн США

Під час церемонії нагородження російського ковзаняра Павла Кулижнікова на чемпіонаті світу в спринтерському багатоборстві в Сеулі організатори турніру включили замість гімну Росії гімн США. Повідомляє ТАСС.

Гімн США звучав зовсім недовго, організатори виправили помилку, включивши гімн РФ. Однак в Росії заявили, що будуть скаржитися Міжнародному союзу ковзанярів (ІСУ).

“Звичайно, ми звернемося в ІСУ з приводу цієї ситуації, тому що це виглядає вже просто смішно. Звернемо їх увагу на цю помилку. Це вже якийсь безлад, не можу по іншому цю ситуацію назвати. Навмисно це було зроблено чи ненавмисно, складно розібратися. Але можу сказати, що такі помилки допускати нереально і неможливо “, – заявив міністр спорту РФ Віталій Мутко.

“Все це відбувається з турніру в турнір. Всі з нашим гімном. Подібні ситуації викликають якесь здивування. Чи не можете організовувати – не беріться”, – додав міністр.

Нагадаємо, що у вересні 2015 року організатори чемпіонатів світу з боротьби і художньої гімнастики, які проходили в США і Німеччині переплутали гімн Росії.

Спочатку на першості по боротьбі, яке проводиться в Лас-Вегасі, замість нинішнього гімну РФ включили “Патріотичну пісню” Михайла Глінки, яка використовувалася в якості гімну Росії до 2000 року.

Аналогічна ситуація трапилася в Штутгарті на чемпіонаті світу з художньої гімнастики. Причому в Німеччині не той гімн був включений двічі. В результаті діючий гімн довелося співати російським уболівальникам в залі.

Нагадаємо, Кількість бідних росіян за рік збільшилася на три мільйони.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!