На чемпіонаті з пауерліфтингу прикарпатці здобули призові місця

З 7 по 15 травня в місті Малагу, що в Іспанії, проходив чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат, у якому брали участь спортсмени з 23 країн Європи.

Прикарпаття, зокрема місто Коломию, на змаганнях представляли три спортсмени: серед юнаків – Віктор Голіней, Ігор Оробець, серед жінок – заслужений майстер спорту України Інна Оробець.

У ваговій категорії до 120 кг. Віктор Голіней здобув чотири золоті медалі (присідання – 1місце, жим лежачи – 1місце, тяга – 1 місце, сума триборства – 1місце). Підготували спортсмена тренери Василь Грицко та Анна Литвин, інформує прес-служба ОДА.

У ваговій категорії 120+ Ігор Оробець також здобув чотири золоті нагороди (присідання – 1 місце, жим лежачи – 1 місце, тяга – 1 місце, сума триборства – 1 місце). Тренується спортсмен під керівництвом заслуженого тренера України, заслуженого працівника фізичної культури та спорту України – Василя Оробця, та заслуженого майстра спорту, тренера вищої категорії Інни Оробець.

Серед жінок у ваговій категорії понад 84 кг срібну нагороду в сумі триборства виборола заслужений майстер спорту Інна Оробець. Також в окремих вправах Інна має нагороди різного ґатунку, а саме: 1 місце в тязі, 2 місце в присіданні, 3 місце в жимі лежачи. Тренується спортсменка під керівництвом заслуженого тренера України, заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Василя Оробця.

Всі спортсмени тренуються на базі Коломийського ФСК «Локомотив» ім. Петра Федоровича.

Управління спорту обласної державної адміністрації вітає спортсменів з вагомими досягненнями на змаганнях такого рівня і бажає їм міцного здоров’я та підкорення нових спортивних висот з метою утвердження нашої держави на міжнародній арені.

o o1 o2

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!