На Долинщині двох людей перевіряють на коронавірус

В Долинській багатопрофільній лікарні станом на ранок 23 березня в центральній частині знаходиться на лікуванні 97 пацієнтів.

Про це в соціальній мережі повідомив міський голова Долинської міської ради Володимир Гаразд.

 До лікарні поступило всього – шість пацієнтів, з них два з підозрою на COVID 19.

У дитячому відділенні Долинської багатопрофільної лікарні знаходяться на лікуванні 30 дітей.  Двоє з пневмонією, та ще двоє з ГРВІ.

Нагадаємо, що 19 березня  в Івано-Франківську виявили перший випадок захворювання на коронавірус. Жінка померла в інфекційній лікарні. Їй було 56 років. Згодом виявили ще один випадок захворювання на Прикарпатті. Жінка, жителька Тисмениці, приїхала з Франції.

Руслан Марцінків каже, що вони моніторять поступлення людей з пневмоніями в міські лікарні. В Центральну міську клінічну лікарню вчора надійшла одна людина, в лікарню на Матейки – жодної.

До слова: Через поширення коронавірусу Уряд встановив режим надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області. 

Крім того, в Івано-Франківську з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, від 12 березня до 3 квітня всі без винятку навчальні заклади закрили на карантин. Також в місті вирішили зупинити роботу всього окрім аптек, продуктових магазинів та АЗС.  Крім того з 19 березня в місті перестав курсувати весь громадський транспорт.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!