На Долинщині обговорили проблемні питання розвитку підприємництва

Початок дії економічної частини Угоди про асоціацію України з ЄС не лише втілює в життя євроінтеграційні прагнення українців, а й знаменує нову сторінку в історії українського бізнесу. 

Проблемні питання розвитку підприємництва на Долинщині обговорили за участю заступників голови райдержадміністрації, начальника управління економічного розвитку і торгівлі РДА, керівників дозвільних і контролюючих органів, членів Ради підприємців під час зустрічі.

Щоб експортувати свої товари в країни ЄС, Україні треба привести свої стандарти у відповідність з технічними регламентами та системами стандартизації Євросоюзу. Йдеться не лише про високі показники якості самої продукції, але й внесок у розвиток вітчизняної економіки, рівень продуктивності праці, наявність економічно доцільних створюваних робочих місць і соціальних гарантій тощо. Долинщина уже успішно експортує товари до Румунії, Словаччини, Німеччини, Угорщини, Польщі, Чехії, Італії, Туреччини. Збільшувати обсяги експорту – один з пріоритетів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Долинському районі на 2017-2018 роки, ухваленої для комплексного вирішення питань розвитку бізнесу.

Під час зустрічі члени Ради підприємців обмінялися досвідом у вирішенні актуальних проблем та окреслили шляхи майбутньої співпраці. Завершенням конструктивного діалогу стало формування нового складу Ради підприємців, обрання нового керівника, директора ТОВ «Мілвуд» Мирослава Остащука, його заступника – власника зеленої садиби «Дарваїв Кут» Оксани Клебан.

Новообрані представники Ради підприємців переконані, що нема кращого способу зміцнення держави як розвиток ринкової економіки на районному рівні, що ґрунтується насамперед на приватному бізнесі, особистій ініціативі, дає кожному можливість самореалізації і самоутвердження.

Читайте також: Рада ЄС затвердила торговельні преференції для України

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!