“На дорогу з обриву почали дертись люди”: розповідь очевидців страшної трагедії у Карпатах

Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, що сьогодні, 6 травня, на Прикарпатті вантажівка з туристами впала у річку.

У селі Красник Верховинського району вантажний автомобіль “ГАЗ-66″, який перевозив 23 туристів, перекинувся у річку Чорний Черемош з висоти близько 40 м.

Внаслідок цієї аварії загинули й травмувалися люди. Згодом з’ясувалося, що водій вантажівки був нетверезим.

Водночас, в соціальній мережі з’явилося повідомлення від очевидців трагедії.

Тетяна Крушельницька розповідає, що вони з чоловіком рухалися по тій же дорозі, з якої злетіла вантажівка, коли побачили причеп і зупинились:

“На сусідньому березі сидів чоловік в жилеті. Ми ще подумали, що якась маячня на річці діється. І тут на дорогу з обриву почали дертись люди. Дехто закривавлений, дехто неушкоджений. Одразу сказали, що там на березі ще є дівчина, яка сама не зможе піднятись. Швидка та пожежники приїхали дуже швидко! Мій чоловік, Yura Krushelnitsky допомагав переправити травмовану дівчину нижче по річці, її та ще одного мужчину першими відвезли до лікарні”, – пише Тетяна Крушельницька.

Жінка додає, що пізніше хлопці з “Білого Слона” допомагали діставати тих, хто залишився в кабіні.

“Загиблих троє, але за такої аварії могло бути набагато більше. На місці люди говорили, що в машини відмовили гальма. Важко травмована дівчина була при свідомості і могла рухати руками і говорити. Її звати Катя, вона зовсім молода! Будь ласка, Боже, нехай з нею все буде добре!”, – розповідає очевидиця.

Тетяна Крушельницька зазначає, що дорога там дійсно жахлива, особливо в тому місці де сталася трагедія, й кожного дня десятки автомобілів везуть цим шляхом туристів на сплав.

\

Фото – Тетяна Крушельницька.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!