На Франківщині вірші палили, витягували з землі і поливали водою

У краєзнавчому музеї Калуша трійця поетів презентувала проект #Cтихійні. Юрій Іздрик представляв стихію Води.

#Стихійні –  проект трьох молодих поетів зі Львова, які передають атмосферу та сутність природних стихій. Нудною презентація не була, адже автори використали відеоінсталяцію, музику і переваги власних стихій, інформують «Вікна».

З віршами цього вечора не панькалися. Друковані аркуші палили, поливали водою і присипали грунтом. Створена атмосфера призвела до того, що поети навіть не отримали належної порції захоплення. Присутні нагородили поетів оплесками тільки наприкінці презентації, коли зник звук, а віршів не стало, як і темряви.

У кожному новому місті четверта стихія Води завжди різна, враховуючи її непостійність та здатність бути у різних станах. У Калуші нею став легенда Юрій Іздрик.

Самі автори так презентують свій проект: «Кажуть, можна вічно дивитися на те, як тече вода і палає вогонь. А що, коли до води та вогню додати ще дві стихії – повітря та землю, і спостерігати їх усіх одночасно в одному місці і один час? Уявіть, що в якийсь момент 4 стихії зібралися під дахом однієї будівлі, щоби сколихнути ваші найглибші відчуття. Четверо авторів, – Джон Гнатів, Поль Щепан, Ростислав Кузик, Анна Ютченко, – за допомогою магії тексту та візії заговорять до вас мовами 4-х стихій: вогню, повітря, землі, та води, щоби в один час поєднати несумісне, сказати замовчуване, і продемонструвати небачене».

Читайте також: через 30 років Юрій Іздрик отримав відзнаку за дезактивацію четвертого блоку ЧАЕС.

55-IMG_147466-IMG_1478

11-IMG_1443 33-img_1462__large 77-IMG_1465

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!