На Городенківщині відбувся табір з лідерства “Camp Gold/Bold”

З 13 по 18 серпня на базі ПЗОВ «Перлина Придністров’я» проходив табір з лідерства «Camp Gold/Bold», який зібрав 46 дітей та 15 волонтерів. Із них 8 – американські волонтери Корпусу Миру, які відгукнулися на запрошення провести заняття.

Для реалізації ідеї табору було написано та виграно проект у рамках програми Корпусу Миру «Let’s girl learn!» волонтером Корпусу Миру Дарою Грей та головним спеціалістом відділу у справах молоді та спорту Городенківської РДА Тетяною Гамулою.

Протягом червня-липня всі бажаючі мали можливість заповнити онлайн-анкету для участі в таборі. Було відібрано 46 учасників.

Всі кемпери мали можливість позайматися на різних курсах, серед яких  – американські польові види спорту, інтенсив з футболу, вступ до акторства, імпровізаційний театр, самовдосконалення та формування цілей у житті, екологічна обізнаність, створення музичний відео кліпів, написання проектів, створення власної книги, виготовлення речей з  природних матеріалів, розмовна англійська та ігри, фітнес та здоров’я.

Протягом тижня вони займалися за трьома вибраними заняттями і в останній день презентували те, чого навчилися.

Крім курсів, діти мали можливість побувати на Нирківському водоспаді, пограти в настільні англійські ігри, спробувати себе в йозі, дізнатися про «гагабол»,  зіграти у квест та інтелектуальну гру Trivia, стати зіркою талант-шоу та багато чого іншого.

Всі діти були об’єднані в команди і кожного ранку вони проходили «випробування» та отримували бали, щоб стати командою дня.

Читайте також: Школярі з Прикарпаття вивчають англійську мову в таборах GoCamp

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!