На Івано-Франківщині учасникам АТО вже виділили понад 1000 гектарів землі

Сьогодні, 31 січня, в Івано-Франківську розпочалось засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на сході України та їхніх сімей.

Першим питанням порядку денного стало “Про звіт голови обласної державної адміністрації щодо здійснення повноважень, делегованих обласною радою”.

“В області діє програма підтримки учасників АТО, до якої ми постійно вносимо зміни, адже життя вносить свої корективи. На її виконання було спрямовано 6.3 мільйона гривень. Зокрема, 300 тисяч виділено сім’ям, 440 – на лікування та оздоровлення, і багато інших пунктів витрат. Не оминули ми і сім’ї добровольців”, – розповів Віталій Яворський, в.о. директора департаменту соцполітики.

У звіті також міститься інформація про землю для учасників війни на сході України.

Станом на 03.01.2018 на території області із заявами щодо отримання земельних ділянок звернулися 6848 учасників АТО, згідно яких надано 3629 дозволів на розробку документації із землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 1025,3 га (задоволено 53 відс. поданих заяв).

Завершили процедуру оформлення землі у власність 1273 учасники бойових дій. Загальна площа наділів складає 338,9 гектара.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!