На Івано-Франківщині відремонтують 85 кілометрів найпроблемніших доріг

Сьогодні, 11 червня, в Івано-Франківську відбулася нарада з питань визначення найбільш проблемних ділянок доріг місцевого значення у області. Участь у її роботі взяли керівництво облдержадміністрації та обласної ради, голови районів, міст і об’єднаних територіальних громад.

За словами голови ОДА Олега Гончарука, в останні роки в області активно ремонтувалися автошляхи краю. Однак відновлення потребують тисячі кілометрів доріг місцевого значення, які вже з початку цього року передані на баланс обласних державних адміністрацій.

“Прикарпаття стало єдиним регіоном в Україні, який із Державного фонду регіонального розвитку спрямував до 70 відсотків фінансового ресурсу на співфінансування дорожніх будівельних робіт. Окрім того, від митного експерименту на дороги краю область отримала додатково 127 мільйонів гривень. У підсумку, ми стали лідером за обсягами фінансування будівельно-ремонтних робіт на дорогах”, – розповів Гончарук.

На сьогодні найбільшого капіталовкладення потребують автошляхи місцевого значення, які не ремонтувалися понад двадцять років. Їхня загальна протяжність 3200 кілометрів. На утримання і ремонт таких доріг область отримала 278 мільйонів гривень.

80 мільйонів буде спрямовано на середній ремонт цих автошляхів, ще 80 – на дрібний поточний ремонт. Окрім того, частина грошей буде направлена на утримання і експлуатацію доріг, ще частина – на повернення боргу за проведений у минулому році ремонт дорожнього покриття.

Наразі сформовано перелік найбільш проблемних ділянок доріг, – а це 85 км автошляхів, – де проведуть ремонти, вартість одного кілометра яких становитиме понад три мільйони гривень. Також заплановано відновлення п’яти автомобільних мостів, які перебувають в аварійному стані.

Нагадаємо, За три роки на ремонт доріг Прикарпаття витратили понад три мільярди гривень

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!