На Калущині Лімниця може затопити земельні ділянки для учасників АТО

Лімниця може затопити в Добровлянах земельні ділянки для учасників АТО.

Про це йдеться в листі громадської спілки “Громадське об’єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на Сході України” імені Романа Шухевича до голови ОДА Олега Гончарука, голови обласної ради Олександра Сича та народного депутата Віктора Шевченка.

Унаслідок сильних дощів річка Лімниця нещадно зруйнувала в селі Добровляни Калуського району лінію берега та вимиває старі стихійні сміттєзвалища, йдеться в листі ветеранів АТО, інформують “Вікна”.

Крім того, зазнала руйнації єдина автодорога, яка сполучає населений пункт із автошляхом Н-10 (Стрий, Івано-Франківськ, Чернівці), через яку можна потрапити до Калуша та Івано-Франківська. Існує загроза, що Лімниця затопить і земельні ділянки для 140 учасників АТО, технічну документацію на які розробило і погодило Головне управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області.

Тому Громадське об’єднання учасників бойових дій (АТО) Калущини просить обласну владу втрутитися в ситуацію і створити комісію за участі ветеранів АТО, а також посприяти у будівництві берегоукріплюючих споруд і ремонті дороги.

Читайте також: У Болехові внаслідок негоди річка Млинівка затопила вулиці міста

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!